Найбільша кібератака в історії: США офіційно звинуватили Росію в атаці України | Київ.Info

Найбільша кібератака в історії: США офіційно звинуватили Росію в атаці України

США звинувачують російських військових у проведенні наймасштабнішої в історії кібератаки з використанням вірусу NotPetya в червні 2017 році.

Про це 15 лютого повідомив Білий дім, передає Depo.ua з посиланням на “Радіо Свобода”.

“Атака, що отримала назву NotPetya, швидко поширилася по всьому світу, завдаючи збитків на мільярди доларів у Європі, Азії та Америці. Це було частиною постійних зусиль Кремля, спрямованих на дестабілізацію України, і дедалі активніше демонструє участь Росії в поточному конфлікті. Це було також бездумною та невибірковою кібератакою, яка матиме міжнародні наслідки”, – йдеться в заяві Білого дому.

Нагадаємо, 15 лютого МЗС Британії звинуватило владу Росії в причетності до кібератаки на Україну в червні 2017 року з використанням вірусу NotPetya.

Того ж дня глава міноборони Данії Клаус Йорт Фредеріксен теж звинуватив хакерів з Росії в кібератаці на низку міжнародних компаній в червні 2017 року.

Як відомо, 27 червня 2017 року вірус Petya (NotPetya) паралізував роботу багатьох підприємств та установ в Україні та за її межами. Найбільше від вірусу Petya постраждала Україна.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com