Наливайченко: За моїм наполяганням США почали розслідування проти оточення Порошенка | Київ.Info

Наливайченко: За моїм наполяганням США почали розслідування проти оточення Порошенка

За моїм наполяганням у США почалося федеральне розслідування проти офшорників та найближчих поплічників Порошенка.

Про це заявив голова Служби безпеки України у 2006-2010 та 2014-2015 роках Валентин Наливайченко в ефірі спецвипуску програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

Валентин Наливайченко підкреслив, що зараз відбувається спрямована кампанія влади проти нього.

«Я це пов’язую з тим, що у 2015 році сказав рішуче «ні» Порошенку і його офшорникам і пішов з влади.

До того ж, за моїм наполяганням в Міністерстві юстиції США почалося федеральне розслідування проти офшорників та найближчих поплічників Порошенка», – підкреслив Наливайченко.

До того ж екс-голова СБУ зауважив, що 21 лютого відбудеться візит першого заступника державного секретаря США Джона Саллівана до України.

Наливайченко певен, що під час візиту представник США не раз підкреслить про проблему корупції в Україні, але також запевнить про подальшу підтримку саме українського суспільства у боротьбі з цим.

«Точно пролунає готовність з боку США створити систему недопущення фальсифікацій на найближчих виборах в Україні. Таку діяльність США здійснюватимуть через підтримку неурядових та молодіжних організацій, яких навчать спостерігати за ходом виборів.

Відтак, сигнал про боротьбу з корупцією та створення системи моніторингу задля недопущення фальсифікацій буде чітко спрямований до Порошенка», – певен Валентин Наливайенко.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com