Нардеп Мельниченко: Якщо депутат захоче занести пістолет чи гранату – він це зробить | Київ.Info

Нардеп Мельниченко: Якщо депутат захоче занести пістолет чи гранату – він це зробить

Прийняття закону про заборону зброї у Верховній Раді нічого не дасть. Якщо депутат захоче занести пістолет чи гранату, то його ніхто не буде обшукувати.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Володимир Мельниченко.

«Якщо депутат захоче занести пістолет чи гранату, то його ніхто не буде обшукувати, як у в’язниці і він це зробить. Це нічого не дасть судячи з того як би розгорталися події», – зазначив нардеп.

За його словами, людина може ходити зі зброєю і до Верховної Ради, і будь-де.

«Просто треба звернутися до свідомості депутатів, щоб не виникали такі ситуації. Якщо в когось є зброя, якщо хтось любить ходити зі своїм пістолетами, а можливо якимись іншими видами зброї залишайте їх в автомобілях зі своїми водіями і охоронцями, а найкраще вдома в сейфі. Не потрібно ходити до Верховної Ради зі зброєю», – впевнений Мельниченко.

Також пан Мельниченко сподівається, що більше не повториться ситуація, яка була у 2014 році у Верховній Раді, коли депутати зайшли до зали засідань зі зброєю.

«Хотілося б, щоб не було такої ситуації, як у 2014 році, коли постало питання, що можливо будуть розстріли, а саме з балконів. Тоді багато депутатів зайшли зі зброєю. Хочеться, щоб у нашій державі більше таких ситуації не було», – сказав гість програми.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com