Нардепка від “Слуги народу” взяла собі в помічники чоловіка й попала на штраф | Київ.Info

Нардепка від “Слуги народу” взяла собі в помічники чоловіка й попала на штраф

Народну депутатку від партії “Слуга народу” Марину Нікітіну визнали винною у порушенні вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, зокрема через працевлаштування чоловіка собі у помічники.

Зазначається, що нардепка звернулася з проханням на ім’я першого заступника керівника Апарату Верховної Ради України зарахувати її чоловіка Олександра Нікітіна на посаду своїм помічником-консультантом з 3 вересня 2019 року.

Нікітіна вказала, що заробітна плата її чоловіка складатиме 24 тисячі гривень на місяць. Однак у суді вона не визнала своєї вини, зазначивши, що у роз`яснені НАЗК не надало підтвердження про наявність конфлікту інтересів, оскільки відповідне роз`яснення, на її думку, було нечітким. Під час засідання вона заявила, що її чоловік працював нібито водієм та отримував службову кореспонденцію.

Водночас захист нардепки заявив, що заступник керівника апарату ВР погодив таке призначення, що свідчить про її відсутність будь-якого конфлікту інтересів, адже вона відповідне рішення не мала повноважень приймати та не приймала.

Печерський районний суд Києва таки побачив у цьому конфлікт інтересів і наклав штраф у розмірі 3400 грн, зауваживши, що таке покарання буде достатнім з метою виховання нардепа, а також запобігання вчиненню нових правопорушень.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook