Нардепка Зеленського “літала” над Києвом із зеленою парасолею (Відео) | Київ.Info

Нардепка Зеленського “літала” над Києвом із зеленою парасолею (Відео)

Народна депутатка України від партії “Слуга народу” і кандидатка в мери Києва Ірина Верещук “політала” центром Києва із зеленою парасолею.

Народну депутатку від “Слуги народу” Ірину Верещук помітили на пішохідно-велосипедному мосту у Києві в образі Мері Поппінс. Відео з’явилося на сторінці групи “Рукавички Кличка” у Facebook. На відеокадрах Ірина Верещук у жовтому плащі з зеленою парасолькою в руках кружляє у повітрі. Політкиня виконала трюк за допомогою  страхувальних тросів. Асистентка тримала Верещук за ноги, допомагаючи їй обертатися. Telegram-канал “Политика страны” повідомив, що ролик з Іриною Верещук знімав генпродюсер телеканалу “Наш” Євген Дудник, який і опублікував в Instagram кадр зі зйомок.

Нагадаємо, 16 липня партія “Слуга народу” офіційно заявила, що за результатами внутрішньопартійного голосування кандидаткою на посаду мера Києва висуне Ірину Верещук. Народна депутатка Ірина  Верещук розповіла ASPI news, як планує завоювати прихильність виборців. Раніше Ірина Верещук назвала три головні завдання у випадку перемоги на виборах у Києві. Депутатка від фракції “Слуга народу” оголосила пріоритети.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.


Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook