Настоятель Лаври митрополит Павло пообіцяв українцям “прокляття до сьомого коліна” через автокефалію – Київ Інфо

Настоятель Лаври митрополит Павло пообіцяв українцям “прокляття до сьомого коліна” через автокефалію

Настоятель Києво-Печерської лаври митрополит УПЦ МП Павло оприлюднив скандальне відео з погрозами з нагоди швидкого отримання Україною Томосу про автокефалію.

Увагу на виступ представника Московської патріархії звернув на своєму telegram-каналі відомий український політтехнолог і блогер Олексій  Голобуцький, передає “Діалог.UA”.

У Москві нарешті усвідомили невідворотність отримання Україною Томосу про автокефалію і сильно з цього приводу нервують. Свідчення тому – відео за участю настоятеля Києво-Печерської лаври митрополитом Павлом, якого в Україні прозвали “Паша-Мерседес” за любов до дорогих авто, а також завзяте небажання дотримуватися правил дорожнього руху. Даний персонаж пообіцяв прокляття “до сьомого коліна” тим, хто спробує забрати національне надбання українців, Лавру, у РПЦ і передати її новій Помісній церкві.

“Якщо ви розсудливі люди, ви не побажаєте своїм рідним прокляття Божого”, – пригрозив представник Московської патріархії. У своїй промові, зазначив Голобуцький, митрополит проговорився. Так, він анонсував захоплення Лаври “націоналістами” вже найближчим часом. Що підозріло, навіть назвав конкретну дату – 14 жовтня.

“Озвучив цілком конкретні плани на спецоперацію РПЦ спільно з ФСБ”, – попередив політтехнолог. Голобуцький також хльостко відповів митрополиту на обурення, що в Україні Лавру називають “московським центром”, а не “Христовим”.

“Пояснювати товаришеві в невідомому званні різницю між вченням Христа й оперативною роботою ФСБ на території чужої держави навряд чи хто візьметься, та й нема чого. Для діячів РПЦ крадіжка, мародерство, війна, окупація – цілком собі “Христові діяння”. Як сказав на завершення Павло: “Ми повинні посилити наші молитви про наші святині”. Свідомо ігноруючи незаперечний факт, що святині – якраз наші, а не їхні”, – зазначив блогер.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA

Ми в Facebook