НАЗВАНО ТРИ КАНДИДАТУРИ НА ПОСАДУ НОВОГО ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ | Київ.Info

НАЗВАНО ТРИ КАНДИДАТУРИ НА ПОСАДУ НОВОГО ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Посаду прем’єр-міністр України може посісти колишній заступник глави Національного банку, представник України в Міжнародному валютному фонді Владислав Рашкован, Владислав Рашкован, комерційний директор компанії “Нафтогаз України” Юрій Вітренко чи нинішній голова Офісу президента Андрій Богдан.

Про це повідомив відомий політолог, ведучий “Прямого” Тарас Березовець.

“На сьогодні кандидатурою #1 на прем’єра є Владислав Рашкован. Його шанси оцінюються нашими інсайдерами як найвищі, особливо в разі формування коаліції на базі Слуги і Голоси. Варіант з Рашкованом потрібен для гарантування повернення МВФ і зручний Зеленському для перекладання відповідальності за непопулярні кроки на партнера по коаліції.

Кандидатура #2 це Юрій Вітренко, шанси якого ростуть як до рівновіддалених гравцеві, але він програє Рашковану в тому, що він не буде кандидатом від Вакарчука, плюс його не так сильно підтримує міжнародне лобі. Плюс негатив в сприйнятті населення як одного з топ-менеджерів Нафтогазу.

Нарешті, запасний кандидат #3 на випадок, якщо з Вакарчуком не вдасться домовитися або вирішать формувати однопартійну більшість, це Андрій Богдан. Його сильна сторона це особиста довіра з боку Зеленського. Мінуси також очевидні – він токсичний для МВФ і багатьох західних партнерів, проти нього грає новий повірений США Вільям Тейлор”, – написав експерт у своєму Telegram-каналі.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.


Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook