Не дають субсидію через малу зарплату: українцям пояснили, що робити - Київ.Info

Не дають субсидію через малу зарплату: українцям пояснили, що робити

Субсидію в Україні на оплату комунальних послуг можуть не надати, якщо зарплата бажаючого отримати пільги від держави менша за мінімальну. З такою проблемою зіткнулася мешканка Києва, яка через запроваджений карантин залишилася без доходу.

Як пояснили в органах соціального захисту, для отримання фінансової допомоги потрібно платити податки та внески навіть з мінімалки.

За словами мешканки Києва Валентини, вона звернулась по субсидію, щоб “перезимувати” і не назбирати боргів. Однак жінка через 2 місяці після запиту отримала офіційну відмову.

У Мінсоцполітики зазначили, що остаточне рішення – надавати чи ні субсидії громадянам – приймають спеціальні комісії на місцях.

Житлова субсидія може призначатися за рішенням комісій, утворених райдержадміністраціями, виконавчими органами міських і районних рад на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов проживання.

Однак у випадку з Валентиною під час цих перевірок до акту жодних відомостей про свіжий ремонт або про нові меблі комісія не вносила. Киянка не розуміє, на підставі чого вона отримала відмову.

В таких ситуаціях потрібно вимагати протоколу рішення комісії, і вже з повним пакетом документів можна звертатися до юристів, розповідає адвокат.

При цьому важливо розуміти, що послуги можуть обійтися навіть дорожче, ніж сама субсидія. Зазначається, що охочим поборотися за держдопомогу доведеться викласти за це щонайменше 6 тисяч гривень.

Заяву на отримання протоколу – з поясненнями та посиланнями на норми закону й інші нормативні документи – приймають в управлінні, куди подають документи із запитом на субсидію. Після цього результат доведеться чекати протягом 10 днів.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com