"Не потрібно, щоб Кличко мене рятував": Що робить пловець з Гідропарку Валентин Бур'янов через рік після інциденту - Київ.Info

“Не потрібно, щоб Кличко мене рятував”: Що робить пловець з Гідропарку Валентин Бур’янов через рік після інциденту

"Не потрібно, щоб Кличко мене рятував":…

Київський студент Валентин Бур’янов став знаменитим на всю Україну 6 квітня 2020 року, коли намагався уплав потрапити на спортивний майданчик в столичному Гідропарку, після того як його туди не пустили правоохоронці.

Тоді Валентина затримували півтора десятка поліцейських, які вбачали в його діях порушення карантинних обмежень. Наприкінці квітня Бур’янов влаштував ще один перфоманс, коли приїхав верхи на коні до будівлі МВС, щоб передати звернення міністру Арсену Авакову.

Валентин Бур"янов на коні біля будівлі МВС

Валентин Бур’янов на коні біля будівлі МВС

У підсумку суд виправдав студента по справі про адміністративне правопорушення щодо подій у Гідропарку 6 квітня 2020 року.

Журналісти Depo.Київ розпитали Валентина, чим він тепер займається, які має плани на майбутнє та як ставиться до нового локдауну в столиці.

Про історію з судом

“Історія добігла свого логічного кінця ще в липні 2020 року, коли суд виправдав мене, а працівників поліції, які затримували, притягнули до дисциплінарної відповідальності.

Їх можна було притягнути й до кримінальної відповідальності, але в наші державі та нашій системі це зробити дуже важко. З самого початку весь суд був цілковою профанацією, адже не можна судити людину за підробленим протоколом”.

Затримання Валентина Бур"янова в Гідропарку 6 квітня 2020 року

Затримання Валентина Бур’янова в Гідропарку 6 квітня 2020 року

Чим займається сьогодні

“В мережі активно ходять чутки, що я фітнес-тренер, хочу зазначити, що це не відповідає дійсності. Так, я насправді працював фітнес-тренером, але за рік до самого інциденту в Гідропарку.

Зараз я закінчую університет (КНЕУ ім. Гетьмана) за спеціальністю маркетинг, а також військову кафедру. Для чого це мені? Для того, щоб в подальшому боротись з поліцейською державою на більш високому рівні, я розумію, що з військовим званням та посвідченням це можна робити більш ефективно. Зараз я повністю присвятив себе цьому. 

Після історії в Гідропарку я планував створити громадську організацію та займатись громадською діяльністю, але зрозумів, що наше суспільство ще не було готовим до цього. Я планую повернутись до ідеї зі створенням ГО у серпні цього року, коли вирішу всі питання з університетом”.

Чи будуть нові перфоманси під час нового локдауну

“Я сьогодні повністю зосереджений на навчанні та не планую, як вже сказав, до серпня жодних перфомансів чи акцій. Поки таких планів немає. З іншої сторони, все залежить від адекватності рішень влади, якщо знову будуть якісь безглузді обмеження з боку влади, то все може бути”.

Валентин Бур"янов

Валентин Бур’янов в оточенні поліції

Про новий локдаун

“Перш за все, я проти безглуздих обмежень. Також я вважаю, що владі не потрібно прикривати свої, вибачте, факапи запровадженнями локдаунів, зупиняючи бізнес та економіку.

Я вважаю, що в нашої країни був цілий рік для того, щоб підготуватись до спалаху захворювань, а в ковідному фонді було достатньо грошей, щоб підготувати медичну систему, це все можна знайти у відкритих джерелах.

У будь-якій нормальній країні медична система залежить від платників податків, а якщо країна зупинить економіку та бізнес, то не працюватиме система охорони здоров’я.

Кличко каже про те, що локдауном він рятує життя людей, але мені не потрібно, щоб він мене рятував. Кожна людина сама обирає — виходити на вулицю та ризикувати або ж сидіти вдома та дотримуватись обмежень, це елементарний принцип свободи волі, от і все”.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com