Нелюбов до влади, – політолог Чорновіл пояснив мотив виборців Зеленського | Київ.Info

Нелюбов до влади, – політолог Чорновіл пояснив мотив виборців Зеленського

Електорат Зеленського – абсолютно різні люди. Від патріотів – до абсолютно проросійських людей. Але всі вони від нього чекають втілення своїх власних мрій. Він же їм нічого не говорить.

Таку думку в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK висловив політолог Тарас Чорновіл.

Відповідаючи на питання глядача, хто представляє основний електорат «новоспеченого» політика Зеленського, політолог зауважив, що електорат цього політика дуже різний, але загалом він є протестним.

«І зводиться він не до того, що я проти чогось, а до того, що я просто проти. Усі люди, які голосують за Зеленського, вони говорять, що їм набридла стара влада. Але українці так звикли, що вони не люблять владу. Якщо влада жорстко закручує гайки, ми її не любимо дуже обережно. Так було за Кучми. А коли влада попускає гайки і стає достатньо демократичною, ця наша нелюбов до влади вихлюпується назовні», – зауважив Тарас Чорновіл.

На його думку, нелюбов до влади має проявлятися підтримкою опозиції, але сьогодні люди самі «склепали собі свого кандидата».

«Проросійські люди, які голосували за Бойка, сьогодні відверто кажуть, що будуть голосувати за Зеленського. Люди, які є відверто патріотичні, жорсткі, які кажуть, що ця влада не посадила Медведчука, не взяла Донбас, не повернула Крим, вони також будуть голосувати за Зеленського. Тобто одні й другі вірять, що він є саме таким, яким вони його придумали. Він же нічого не говорить, хто він такий. От люди для себе і придумують. Телеканал один запропонував, і пішло-поїхало», – прокоментував політолог Чорновіл.

Нагадаємо, 5 квітня Президент України Петро Порошенко здав аналізи на вміст в організмі нарко- і алкоречовин в антидопінговому центрі «Олімпійського». Процедура відбору крові проходила на камери, в режимі-онлайн. Швидкі тести

Швидкі тести не виявили в організмі Порошенка наркотиків не виявили в організмі Порошенка наркотиків.

Інший претендент на президентський пост – Зеленський здав аналізи.

Володимир Зеленський теж здав аналізи, проте це відбулося в одній із приватних клінік. Додамо, аналіз крові у Зеленського брав масажист клініки «ЄвроЛаб» Владислав Кірякулов, який був учасником кулінарного шоу «Мастер шеф» та знімався у серіалі «Свати».

Як повідомляли раніше, відразу після оголошення екзит-полів Петро Порошенко запросив Зеленського на передвиборчі дебати. 3 квітня команда Зеленського «проявила креатив» і висунула чинному Президенту ультиматум – провести дебати на НСК «Олімпійський» у присутності глядачів і журналістів. Спочатку в команді Президента заявили, що гарант не має наміру вести дебати на стадіоні, та згодом сам Петро Порошенко погодився: «Стадіон, так стадіон!».

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Загрузка...


Загрузка...

Ми в Facebook