“Невидимий батальйон” на Донбасі: неймовірне відео зворушило серця українців – Київ Інфо

“Невидимий батальйон” на Донбасі: неймовірне відео зворушило серця українців

В армії України служать більше 24 тисяч жінок.

У мережі з’явилося відео, яке присвятили “Невидимому батальйону”. Тобто жінкам, що б’ються на Донбасі з окупантами. Відповідний ролик з’явився в Facebook.

Сентиментальний ролик створили завдяки інформаційній підтримці Міністерства у справах ветеранів України та фінансової підтримки уряду Швеції.

За даними Міністерства оборони, в українській армії служать більше 24 тисяч жінок, а ще 31 тисяча працює на адміністративних посадах в ЗСУ. Крім того, близько 7 тисяч з них мають статус учасника бойових дій.

У мережі з’явився жалісний соціальний ролик, присвячений жінкам на війні, які захищають Україну на Донбасі. Відео було опубліковано на сторінці Невидимий Батальйон/Invisible Battalion в Facebook, а пізніше його опублікувала група Повернись живою.

Проект “Невидимий батальйон” створено за підтримки UN Women Ukraine. Він присвячений жінкам, які воюють проти російських агресорів на Донбасі. Мета проекту – показати те, як насправді виглядає війна і що жінки на ній воюють нарівні з чоловіками.

“Не берегині, а захисниці! Завдяки їм кожен наш ранок добрий, а ночі проходять в тиші, а не під звуки пострілів. Як тільки в Україні почалася збройна агресія РФ, вони змінили підбори на берці, сукні — на військову форму та вирушили на схід, де виконують бойові завдання нарівні з чоловіками і захищають мирне небо над нами”, – повідомляється в підписі до відео.

У ролику показана історія української сім’ї, в якій мати пішла служити в армію, а тато залишився вдома з маленькою дитиною.

Нагадаємо, опальний путінський бойовик закликав господаря “порвати” України. Скандальний бойовик заговорив мовою пропаганди.

Як повідомляв Знай. ua, не забудьте сказати теплі слова коханим, рідним, друзям. І не важливо, на фронті або у військовій частині – зараз це дуже важливо. День Збройних Сил України – свято державний, але вихідного за календарем не передбачено. Втім, саме ця дата вважається остаточною відмовою від радянської спадщини.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA

Ми в Facebook