Незручна правда про Донбас спричинила скандал на росТБ. ВІДЕО | Київ.Info

Незручна правда про Донбас спричинила скандал на росТБ. ВІДЕО

Російський політичний експерт Борис Надєждін публічно став на захист України, відкрито заявивши про підтримку бойовиків «Л/ДНР» з боку Росії в очі Скабеєвій і депутатам Думи.

Як тільки росіянин почав озвучувати незручну для Росії правду про Донбас, його тут же спробував перебити присутній в студії депутат Думи Железняк — проте Надєждін не розгубився і в жорсткій формі з криком поставив Жалезняка на місце. Фрагмент ефіру був опублікований в інтернеті і викликав ажіотаж у соцмережах, передає УКРОП із посиланням на Патріоти України.

Надєждін заявив, що російські військові перебувають на Донбасі і надають підтримку терористам «Л/ДНР», при цьому без військової допомоги Москви бойовики ніколи б не змогли вистояти проти української армії. «»Да помолчите вы, м…! Без масштабной военный финансовой и политической поддержки «Л/ДНР» со стороны России в нынешнем виде не сложилось вне всякого сомнения. Представить себе, что там колхозники и трактористы вынув откуда-то старое оружие разбивают регулярную армию большой страны…», — заявив він сторопілим гостям студії.

У коментарях жителі Донбасу підтвердили, що російські військові щосили воюють на Донбасі.

«Гібридна війна Росії з Україною призвела до мобілізації агресії в російському суспільстві. Але це не змогло захистити російську економіку.»

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.
Загрузка...

Ми в Facebook