Ніцой про здачу чиновниками мовного іспиту: це покаже багато чого – Київ.Info

Ніцой про здачу чиновниками мовного іспиту: це покаже багато чого

Захисниця української мови Лариса Ніцой заявила в інтерв’ю «Главреду», що введення іспитів для чиновників з державної мови є ще одним важливим кроком у глобальній програмі посилення української мови для формування загального українського світогляду.

Експерт зазначила, що багато чиновників будуть намагатися уникнути цього іспиту, в зв’язку з чим всі зусилля потрібно спрямувати на боротьбу з корупційними схемами, щоб кандидати на певну посада не намагалися обійти цю вимогу і необхідність здавати іспит. Ніцой впевнена, що в Україні немає людей, які не знають української мови і не вивчали його.

«Нашій незалежності вже 30 років, і українську мову вже давно вивчають в школах. І те покоління, яке претендує на посади, вже вивчало українську мову в школі. Якщо люди не знають української мови, то це говорить лише про їх антидержавній суті. А навіщо нам такі діячі на постах? Вони не будуть цінними на державних посадах, тому що будуть здійснювати шкідливу для держави діяльність», – вважає Ніцой. За її словами, міфом є те, що ми можемо відсіяти разом з тими, хто не знає української мови, хороших фахівців.

«Для всіх людей, які претендують на державні посади не для того, щоб нажитися, а для того, щоб служити країні, здача іспиту з мови буде доказом їх бажання працювати на Україну», – вважає вона.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.


ВІД OBLIVKI



ВІД LUCKYADS


Від Giraff



Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com