Нідерланди заявили про продовження санкцій щодо Росії через окупацію Криму | Київ.Info

Нідерланди заявили про продовження санкцій щодо Росії через окупацію Криму

Нідерланди вкотре підкреслили, що не визнають анексію Росією українського півострова Крим і будуть продовжувати санкції до повної деокупації АРК. Крім того, нідерландська дипломатична місія в Україні зазначила регулярне порушення прав і свобод кримських татар на території Криму.

Про це 27 липня повідомила пресслужба Посольства Нідерландів в Україні на сторінці у Facebook. Повідомляється, що посол Нідерландів в Україні Йоханнес де Мол зустрівся з Постійним Представником Президента України в Автономній Республіці Крим Антоном Кориневичем, його першою заступницею Дариною Свиридовою і заступницею Тамілою Ташевою.

Сторони обговорили стан корінних народів Криму, зокрема, кримських татар. Також темою розмови стали порушення прав людини. Йшлося про тиск з боку окупанта на релігійні свободи, а також загрозу навколишньому середовищу в Криму.

“Нідерланди не визнають анексію Криму і вважають це порушенням міжнародного права. Ми будемо підтримувати нинішні санкції до тих пір, поки порушення не припиняться і Мінські угоди не будуть повністю виконані. Через наш правозахисний фонд ми підтримуємо юристів, громадських активістів та сім’ї політв’язнів на місцях, і ми будемо продовжувати чинити міжнародний тиск на Росію у відповідності з нашою політикою”, – зазначив посол де Мол.

 

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Oblivki

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook