Німеччина не збирається знімати санкції з Росії через коронавірус | Київ.Info

Німеччина не збирається знімати санкції з Росії через коронавірус

У Берліні вважають, що криза, викликана пандемією COVID-19, не є підставою для зняття міжнародних санкцій, допоки причини для їх введення залишаються.

Про це заявив на брифінгу в Берліні 20 квітня представник МЗС ФРН Крістоф Бургер, інформує Depo.ua.

“Наша позиція полягає в тому, що санкції можуть бути посилені або послаблені тоді, коли ціль, з якою вони були введені, буде досягнута”, – сказав дипломат.

Серед прикладів Бургер навів “анексію Росією Криму в порушення міжнародного права”, а також ситуації, коли санкції вводяться проти країн за масові порушення прав людини.

У Берліні нагадали, що санкції, введені Радбезом ООН або ЄС, є інструментом, спрямованим на досягнення певних політичних цілей, коли іншими засобами їх досягти не вдалося.

Нагадаємо, 2 квітня президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з генеральним секретарем ООН Антоніу Гутеррішем, нагадавши тому про неможливість зняття санкцій з Росії навіть через пандемію коронавірусу.

Того ж дня Володимир Зеленський домовився із президентом Європейської ради Шарлем Мішелем “давати по руках” тим, хто під коронавірус зніматиме санкції з Росії.

6 квітня Єврокомісія висловила переконання, що санкції проти Росії не заважають їй боротися з коронавірусом.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Oblivki

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook