Нова пошта буде доставляти посилки вдвічі швидше - Київ.Info

Нова пошта буде доставляти посилки вдвічі швидше

«Нова пошта» повідомила про те, що вона успішно запустила другу чергу Київського інноваційного терміналу (КІТ). Завдяки цьому посилки будуть доставлятися вдвічі швидше: швидкість обробки зросла до п’ятдесяти тисяч посилок в годину. Друга лінія КІТ оснащена найсучаснішим обладнанням, створеним нідерландською компанією Vanderlande.

Новий термінал: чим він виділяється

Будівництво другої черги терміналу тривало більше десяти місяців, а його тестування почалося в грудні. За словами Олександра Бульби, СЕО «Нової пошти», компанія інвестує в високотехнологічні, автоматизовані лінії. Їх ефективність роботи залежить в першу чергу від упаковання, і саме цей процес доведений до досконалості. Сканери, встановлені на стрічках, сканують одночасно всі шість сторін посилки, а також автоматично зважують її і визначають, куди вона повинна бути відправлена.

Посилки, які важать більше 1,5 кг і довше 1,2 м, упорядковано на спеціальних автоматизованих сортувальних стрічках, оснащених спеціальними «чобітками», планками, стикаються посилку на різні гілки сортувальної лінії, в залежності від місця, куди необхідно доставити посилку. На даний момент такі лінії встановлені на двох поверхах, навесні будуть запущені і на третьому. Всі вони обладнані так званими «черепашками» – жолобами, за якими посилки рухаються вниз з верхніх поверхів.

Нова пошта

Нарешті, з черепашки всі посилки потрапляють на спеціальні конвеєри, що полегшують роботу співробітникам терміналу, а також зменшують час, яке посилка тут знаходиться. Всього на терміналі є сорок шість таких конвеєрів, після запуску третьої лінії також будуть запущені нові.

Всього компанія «Нова пошта» інвестувала понад чотирнадцять мільйонів євро в будівництво даної лінії і її обладнання. На даний момент КИТ є найбільшим автоматизованим терміналом Нової пошти, за минулий рік тут оброблено 124 мільйони посилок – на цілу третину більше, ніж за 2019 рік.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com