ОБАМА НЕ ДАВ АМЕРИКАНСЬКИМ СЕНАТОРАМ СПРОБУВАТИ ЗУПИНИТИ АНЕКСІЮ КРИМУ – БЕРЕЗОВЕЦЬ | Київ.Info

ОБАМА НЕ ДАВ АМЕРИКАНСЬКИМ СЕНАТОРАМ СПРОБУВАТИ ЗУПИНИТИ АНЕКСІЮ КРИМУ – БЕРЕЗОВЕЦЬ


Політтехнолог переповів розмову із Джоном Маккейном.

Американська розвідка знала про плани.

Колишній посол США у РФ сказав, чому не можна визнавати анексію Криму можливої анексії Криму, але їм не було з ким ділитися цією інформацією в Україні, оскільки на чолі головної української спецслужби на той момент стояв колишній російський громадянин. Втім, деякі сенатори намагалися перешкодити анексії.

Про це в ефірі ток-шоу “Право на владу” на каналі “1+1” заявив політтехнолог Тарас Березовець.

Експерт розповів, що минулого року у Вашингтоні зустрічався із сенатором-республіканцем Джоном  Маккейном. Той розповів, що коли тільки починалося захоплення Криму Росією, Маккейн та інші сенатори пішли до тодішнього президента США Барака Обами із пропозицією.

“Вони запропонували: “Є Будапештський меморандум. Ви, пане президенте, даєте президентський літак, ми летимо в Крим, повідомляємо про це росіянам, росіяни не будуть збивати літак з американськими сенаторами, туди викликаємо Девіда Кемерона, прем’єр-міністра Британії, і Володимира Путіна. І ми кажемо, що сідаємо за стіл і відповідно до гарантій Будапештського меморандуму розмовляємо, як завершуємо цю кризу”. На що президент Обама сказав: “Не втручайтеся в цю ситуацію. Нічого там не буде, ніякого захоплення”, – розповів Тарас Березовець.

Ймовірно, вважає експерт, США було вигідно таким чином заманити Росію до “капкану”.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com