Обігнала Азію і Європу: Україна стала найбільш просунутою країною в світі - Київ.Info

Обігнала Азію і Європу: Україна стала найбільш просунутою країною в світі

Україна стала першою країною в світі, де повністю узаконили електронний паспорт.

Детальніше про це розповів міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Відомо, що у вівторок, 30 березня, Верховна Рада України у другому читанні прийняла закон, який прирівнює електронний паспорт у додатку “Дія” до пластикової ID-картки або біометричного закордонного паспорта. За словами міністра цифрової трансформації, тепер в країні виникатиме значно менше проблем з прийняттям паспорта в різних установах.

У своєму блозі Михайло Федеров розповів, що узаконення “Дії” є величезним кроком для країни, а Україна стала першою в світі, де цифровий паспорт визнали повністю законним. До цього часу мобільний додаток регулювався за допомогою постанови Кабміну від 15 квітня 2020 року, а ось закон підвищує статус використання е-паспорта на юридичному рівні.

Міністр також розповів, що в багатьох європейських і азіатських країнах вже ввели електронний паспорт, проте він не володіє таким широким функціоналом, як в Україні.

Також, узаконення е-паспорта є хорошим поштовхом для розвитку електронних документів в країні. Михайло Федоров зазначив, що цієї осені країна почне перехід в режим “без паперів”, а додаток “Дія” лише полегшить цей процес.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com