ОЧІЛЬНИК МЗС УКРАЇНИ В ООН ЗАКЛИКАВ ДО РОЗМІЩЕННЯ МИРОТВОРЦІВ НА КОРДОНІ З РФ | Київ.Info

ОЧІЛЬНИК МЗС УКРАЇНИ В ООН ЗАКЛИКАВ ДО РОЗМІЩЕННЯ МИРОТВОРЦІВ НА КОРДОНІ З РФ

Пристайко виключив можливість діалогу із представниками ОРДЛО.

Україна розраховує на розміщення миротворчих сил ООН на окупованій ділянці українського кордону з РФ. Це повинно сприяти проведенню

Єрмак заявив, що сподівається на проведення виборів в ОРДЛО у жовтні
місцевих виборів на Донбасі, котрі заплановані на осінь 2020 року, і які будуть чесними.

Таку думку висловив голова МЗС України Вадим Пристайко під час виступу на Генасамблеї ООН у четвер, 20 лютого, пише “РБК-Україна”.

Зі слів міністра, український уряд виключає можливість проведення чесних виборів без попереднього вирішення питань з безпекою. Також Пристайко уточнив, що “без базової безпеки і політичних передумов у мешканців Донбасу не буде можливості брати участь у демократичних виборах, які мають бути визнані владою України та міжнародною спільнотою”.

“РФ покликана негайно виконати домовленості щодо безпеки, досягнуті лідерами “нормандської четвірки”. Я навряд чи можу сподіватися на світ поки 400-метрова межа залишається відкритими дверима для надходження зброї з Росії. Міжнародна присутність за наявності мандата з боку ООН на кордоні могло б стати відповіддю”, – висловився Пристайко.

Крім того, Пристайко наголосив, що уряд готовий до діалогу з мешканцями Донбасу, але не з представниками терористів.

“Ми готові до діалогу з мешканцями Донбасу, але не з представниками – так званими маріонетками (РФ – ред.). Цей діалог повинен бути інклюзивним. Голос внутрішньо переміщених осіб також має звучати в Мінську”, – заявив Пристайко.

Нагадаємо, 18 лютого під час засідання Генеральної асамблеї ООН, присвяченій безпеці та миру, дипломати провідних країн Заходу критично висловилися щодо ролі Росії в конфлікті на Донбасі. Вони заперечили позицію представника РФ у Раді Безпеки ООН щодо провини офіційного Києва в загостренні ситуації та віддаленні перспектив мирного врегулювання.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com