Олена Зеленська представила унікальну програму: перша леді підкорила мережу – Київ Інфо

Олена Зеленська представила унікальну програму: перша леді підкорила мережу

Перша леді України, дружина президента Володимира Зеленського Олена Зеленська зробила важливу заяву в своєму Instagram. За її словами, зроблено ще один крок у розвитку безбар’єрності в Україні.

 Зеленська повідомила, що спільно з Міністерством цифрової трансформації та ПРООН в Україні розпочинається розробка безбар’єрних цифрових сервісів. На державному порталі Дія тепер з’явиться Новий Розділ “ ” Дія. Без бар’єрів”. У розділ будуть включені спеціалізовані послуги для тих, хто найчастіше стикається з бар’єрами в отриманні допомоги — літніх людей ,осіб з інвалідністю, батьків маленьких дітей і т.д у цьому каталозі будуть присутні всі послуги, доступні онлайн, і грамотне роз’яснення тих, що поки залишаються в офлайні.

Реакція користувачів на заяву Зеленської виявилася неоднозначною. Instagram Facebook збирає тисячі лайків всього за дві години, проте в коментарях не все так райдужно. Багато користувачів скептично поставилися до заяви першої леді.

“Дивлюся від Олени толку більше , ніж від Вови”, і Зеленська дісталася до годівниці..”, “Чудово і також було б круто створити в цій програмі функцію фіксування подій чи правопорушень і тей хто це спостерігає-може відправити відео чи фото у відповідну службу,наприклад в поліцію чи благоустрій..”- писали в Instagram

 ” Бугага, державу в смартфоні ми вже побачили(((, а категорія людей для яких це було б корисно їх (гаджетів) не має, щоб скористатися вашим нововведенням!!! Бла бла бла, як завжди….”, “Все в роботі, все в роботі..піди втомилися від справ нелегких.., розвалили все, що могли, збанкрутували все до чого дотягнулися ручки.”, “Перша леді Держави Олена Зеленська-окраса УКРАЇНИ! Три чверті громадян вважають актуальними харчування безбар’єрності в Україні-свідчити результати дослідження, проведеного з ініціативи першої леді.Ініціативи Олені зеленої актуальні та важливі, які спрямовані для виявлення харчування безбар’єрності і стосується практично всіх верст і груп населення.”” Пані Олено, вас із чоловіком як державних діячів серйозно сприймати просто неможливо. Повертайтеся будь-ласка назад до шапіто. Якнайшвидше! Дякую, дуже дякую.”

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com