Олена Зеленська впровадила українську мову в Скандинавію: “Набирає обертів” – Київ.Info

Олена Зеленська впровадила українську мову в Скандинавію: “Набирає обертів”

Перша леді України Олена Зеленська заявила про запуск першого українського аудіогіду в данському музеї національної історії.

Детальніше про це дружина президента написала на своїй сторінці в Instagram.

Відомо, що Олена Зеленська займається активним просуванням української культури за кордоном. Цього разу вибір дружини Володимира Зеленського припав на Скандинавію – українська делегація запустила україномовний аудіогід у резиденції данських королів – музеї національної історії в замку Фредеріксборг.

“Як відомо, важливою складовою данської культури є філософія хюґе, що полягає у створенні затишної та дружньої атмосфери. Мені вона також близька. З огляду на всі виклики сьогодення, так важливо насолоджуватися красою навколишнього світу, жити в моменті, проводити час разом із сім’єю та близькими, знаходити час для прочитання гарної книги. Усе це і є щастям”, – написала Зеленська.

Пост Олени Зеленської в Instagram / скріншот

Перша леді подякувала Посольству України в Королівстві Данія, Міністерству закордонних справ та Музею національної історії Данії в замку Фредеріксборг. Вона відзначила їх активну роботу над втіленням цього проекту в життя.

“Я пишаюся, що він набирає обертів, а українська мова шириться світом!”.

На закінчення Олена Зеленська написала, що наступні україномовні аудіогіди з’являться в Музеї природознавства в Берліні, Державному музеї мистецтв імені Ігоря Савицького в Узбекистані і в Музейно-меморіальному комплексі жертв політичних репресій і тоталітаризму «АЛЖИР» в Казахстані.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com