Опалювальний сезон може виявитися рекордно холодним – Київ.Info

Опалювальний сезон може виявитися рекордно холодним

Запаси вугілля на складах українських теплоелектростанцій становлять 803 тисячі тонн, що в 3,2 рази менше, ніж на аналогічну дату минулого року, що ставить під загрозу стабільне проходження опалювального сезону, якщо темпи накопичення вугілля не будуть збільшені.

Згідно з даними Міністерства енергетики, станом на 4 серпня запаси антрацитового вугілля становили 255 тис. тонн, що на 25% менше, ніж минулого року.

Запаси вугілля газової марки складають 548 тис. тонн, що в 3,9 рази менше, ніж на аналогічну дату минулого року.

Нагадаємо, у середині липня через брак палива були відключені 14 енергоблоків на ТЕЦ і ТЕС, а через виведення в аварійний ремонт не працювали ще 9 енергоблоків теплових станцій. У роботі залишалися 35 енергоблоків ТЕС і ТЕЦ.

У свою чергу, секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данилов закликав не турбуватися через масову зупинку теплових енергоблоків і запевнив, що «все буде добре».

Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), оштрафувала найбільших в Україні виробників теплової енергії на 6 млн грн через низькі запаси вугілля в зимовий період 2020−2021 років, що призвело до виникнення кризової ситуації на ринку електроенергії.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.


ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com