Остап Дроздов: Україна має святкувати релігійні свята разом зі світом, а не з Кирилом і Путіним – Київ Інфо

Остап Дроздов: Україна має святкувати релігійні свята разом зі світом, а не з Кирилом і Путіним

Без переходу на календар світового православ’я томос буде серединним, компромісним кроком.

Про це в ефірі програми Voxpopuli на телеканалі ZIK заявив журналіст, письменник Остап Дроздов.

Гість програми висловив сподівання, що «томос нарешті поставить крапку в питанні духовного первня України», адже Росія вкрала в українців першість духовного причастя.

«Я очікую від влади серйозних дій щодо агентурної структури, яка ховається під вивіскою Української православної церкви, хоча вона є взагалі неукраїнська, сумніваюся, що православна, і є питання, чи це церква, а чи просто якесь ФСБешне філіальне відділення. Тому тут від влади залежить. Вона має достатньо інструментів для того, щоб цю абсолютну українофобну структуру проконтролювати, промоніторити і поставити на місце», – зазначив Остап Дроздов.

Гість програми додав, що з отриманням томосу Україна має перейти на світовий календар, щоб святкувати всі релігійні свята «разом з усім світом, а не з Кирилом і Путіним».

«Без переходу на календар світового православ’я томос буде серединним, компромісним кроком», – зазначив Остап Дроздов.

Як повідомляли, прес-секретар Київської патріархії, архієпископ Євстратій Зоря заявив, що Єдина помісна церква не розглядає питання про перенесення Різдва з 7 січня на 25 грудня.

Нагадаємо, 19 листопада Вселенський Патріархат оголосив дати проведення Синоду, ще раз підтвердив своє рішення про надання томосу Автокефальній православній церкві в Україні та вказав, коли буде визначена дата Об’єднавчого собору.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA

Ми в Facebook