Парасюк зізнався про свої очікування від дебатів | Київ.Info

Парасюк зізнався про свої очікування від дебатів

У виборчому бюлетені був не один «протест» Зеленський. Був ще Садовий, Гриценко, Шевченко та інші.

Про це в ефірі програми «ДокаZ з Олексієм Шевчуком» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Володимир Парасюк.

Нардеп вважає, що у першому турі президентських виборів українське суспільство найбільшу квоту довіри висловило Володимиру Зеленському через те, що усі інші прізвища, які були у списку, вичерпали себе енергійно.

«Вони не вселяють стільки довіри. Отже на такому рівні наше виховання і на такому рівні зараз українське суспільство»­, – зазначив політик.

Водночас він зауважив, що рейтинг Порошенка також досить високий. Та на переконання Парасюка, голосували за чинного Президента і зараз його підтримують ті люди, які бояться сприйняти якісь інші процеси в державі.

А от щодо дебатів і чи вплинуть вони якось на думку українського виборця, нардеп Парасюк певен, що цього не буде, а самі дебати, за словами Парасюка, це звичайнісіньке шоу.

«Колись дебати були запроваджені як інформаційне джерело, щоб донести програму політика. Колись не було ні Фейсбуку, ні Інстаграму, ні Телеграму. Зараз програми відкриті, швидкість передачі інформації шалена. Тому дебати зараз – це ніщо інше, ніж шоу», – підкреслив народний депутат Володимир Парасюк.

Нагадаємо, 31 березня в Україні відбулися чергові президентські вибори. До другого туру вийшли Володимир Зеленський та Петро Порошенко. Другий тур виборів запланований на 21 квітня.

3 квітня Володимир Зеленський записав ролик, у якому заявив, що погоджується на дебати із Петром Порошенком, однак висловив низку вимог. Найперша – це має відбуватись на стадіоні НСК «Олімпійський». Петро Порошенко підкреслив, що «дебати можуть відбутися на базі Суспільного телебачення з трансляцією по всіх телеканалах», але він готовий провести дебати з Володимиром Зеленським на НСК «Олімпійський».

4 квітня Володимир Зеленський запропонував Юлію Тимошенко ведучою на дебати між ним та чинним Президентом. Після цього Порошенко вдруге відповів Зеленському: «Будьте мужиком, приходьте на дебати».

У БПП заявили, що Порошенко готовий прийти на дебати із Зеленським і 14 квітня, і 19 квітня. Згодом голова фракції БПП Артур Герасимов заявив, що Зеленський відмовився від дебатів на стадіоні 14 квітня.

Голова штабу Зеленського Іван Баканов 11 квітня запропонував, щоб дебати Володимира Зеленського та Петра Порошенка відбулися 19 квітня по телемосту у прямому ефірі.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.
Загрузка...


Ми в Facebook