Пенсійні обіцянки: виборців закликали подорослішати і не вірити словам кандидатів | Київ.Info

Пенсійні обіцянки: виборців закликали подорослішати і не вірити словам кандидатів

Маємо обрати тих політиків, які не лише обіцяють, а можуть чітко навести план дій. А саме, які конкретні кроки потрібно зробити протягом двох років, щоб мати можливість почати підвищення соціальних стандартів.

На цьому наголосив доктор економічних наук Андрій Длігач у ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK.

Експерт проаналізував, чому в програмах кандидатів немає конкретних цифр щодо зростання економіки.

«Якщо підійти до програм кандидатів і вибору, який потрібно зробити 31 березня, то українці нарешті мають подорослішати. Чому в програмах кандидатів немає конкретних цифр? Це дає можливість обіцяти щось химерне та примарне, а натомість не нести за свої слова відповідальності. Кандидати в президенти – розумні люди і чітко усвідомлюють, що нема звідки взяти гроші для виконання всього обіцяного», – визнав Андрій Длігач.

Економіст зауважив, що більшість політиків наголошують на тіньовій економіці та називають її головним джерелом доходів для України. Утім не пояснюють конкретних шляхів, як зробити цей сектор прозорим і офіційним.

«Вважаю, що в Україні є великий потенціал і боротьби з корупцією, і детінізації економіки – над цим безумовно потрібно працювати. Проте набагато більший потенціал України пов’язаний зі зростанням економіки, а саме з інвестиціями, які мають надходити в країну.

Тому українці за 27 років мають нарешті подорослішати і зробити правильний вибір, який буде орієнтуватися на те, що неможливо підвищувати соціальні стандарти, коли не зростає економіка», – підкреслив Длігач.

Він пояснив, що єдиний шлях збільшення пенсій, зарплат і будь-яких соціальних виплат – це розвиток економіки. За словами економіста, для цього має відбутися лише дві речі – відновлення системи справедливості та зниження тиску на бізнес.

«Бізнес не може активно розвиватися через жорстко регульовану монополізовану економіку з високими податками та незахищеність прав власників. Тому ми маємо обрати тих політиків, які не лише обіцяють, а можуть чітко навести план дій. А саме – які конкретні кроки потрібно зробити протягом двох років, щоб мати можливість почати підвищення соціальних стандартів», – наголосив Андрій Длігач.

Як повідомляли, міністр закордонних справ Люксембургу Жан Ассельборн анонсував надання фінансової допомоги у розмірі 500 тисяч євро Україні на гуманітарні проекти.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.
Загрузка...


Ми в Facebook