Під час снігопадів фури до Києва пускати не будуть | Київ.Info

Під час снігопадів фури до Києва пускати не будуть

У разі погіршення погодних умов, в’їзд до Києва важкого транспорту буде обмежуватися.  Про це заявив заступник голови КМДА Дмитро Давтян під час засідання Київського міського оперативного штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій.

За умови отримання від Українського гідрометцентру інформації про складні погодні умови в’їзд до Києва вантажного транспорту буде обмежуватися, – сказав Дмитро Давтян. –  Всі міські служби готові до виконання робіт із утримання автомобільних доріг і тротуарів, міжквартальних проїздів та прибудинкових територій тощо в осінньо-зимовий період. Зокрема, 345 одиниць снігоприбиральної техніки підприємств комунальної корпорації «Київавтодор» готові у будь-який момент виїхати на автошляхи столиці. А у випадку інтенсивних затяжних снігопадів планується залучити ще 159 одиниць техніки сторонніх організацій.

Київська міська державна адміністрація просить киян утримуватися від поїздок на власних транспортних засобах у разі погіршення погодних умов в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com