Під Києвом археологи знайшли стоянки найдавніших поселень людей – Київ Інфо

Під Києвом археологи знайшли стоянки найдавніших поселень людей

Дослідження проводилися перед будівництвом Великої кільцевої автомобільної дороги навколо Києва.
Під Києвом археологи знайшли стоянки найдавніших поселень людей.

Неподалік від Києва, в Бучацькому районі, археологи виявили стоянки древніх людей, яким понад 10 тисяч років, – повідомляє прес-служба НАН України.

Відкриття зробили перед будівництвом Великої кільцевої автомобільної дороги навколо Києва (ВКАД) на ділянці від автомобільної дороги Київ – Ковель – Ягодин (М-07) до автомобільної дороги Київ – Чоп (М-06).

Експерти датують стоянки періодом фінального палеоліту. По всій видимості, тут жили племена первісних мисливців, які вели динамічний спосіб життя, виживаючи завдяки полюванню, і облаштовували тимчасові стоянки на шляхах міграції тварин, зокрема, оленів, биків, кабанів.

Як свідчать археологічні знахідки з подібних пам’ятників, стародавні люди жили тоді в спорудах типу чумовий, які і до цього дня використовуються населенням крайньої півночі Євразії. Це було круглу споруду діаметром 4-5 м з вогнищем посередині, в якому проживало до 10-ти чоловік.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com