Підвищення пенсій в Україні: кому пощастить – Київ Інфо

Підвищення пенсій в Україні: кому пощастить

Чого очікувати пенсіонерам найближчим часом.

З’явилися нові зміни і поправки, пов’язані з пенсійною реформою.

Так, в 2019 році Пенсійний фонд проведе перерахунок пенсій. Про це повідомив голови Пенсійного Фонду Владислав Машкін, передає УНН.

Таким чином, виплати

Як додав Машкін:

У наступному році буде здійснено перерахунок пенсій у зв’язку із зростанням середніх зарплат. Це той перерахунок, який був анонсований при проведенні пенсійної реформи в жовтні минулого року. Пенсії повинні бути підвищені на 50% темпів зростання середньої заробітної плати, і на 50% темпів зростання інфляції.

Крім того, за його словами, при підготовці бюджету Пенсійного фонду враховується чергове підвищення пенсій військовослужбовцям.

Наостанок голова Пенсійного фонду додав: “Згідно з рішенням уряду, в цьому році відбувається виплата 50% перерахованих пенсій, в наступному році – ще 25% від суми підвищення буде додано до пенсії”.

До слова, наближаються вибори, при цьому українцям в 2019 році доведеться вибирати як президента країни, так і парламент.

І ось вже звучать нові ідеї, покликані удосконалити виборчий процес, приміром – заборонити голосувати пенсіонерам.

Так, на сайті президента України з’явилася петиція, яка пропонує ввести віковий ценз для громадян на виборах. Зокрема, автор петиції Андрій Устенко пропонує заборонити голосувати на виборах в український парламент і президента громадянам України, яким на день виборів виповнилося шістдесят років.

Багато українців підтримали таку пропозицію, зазначаючи, що влада в країні повинна вибирати молоде покоління.

«Давно так думаю, молодь повинна вибирати своє майбутнє і за ними слово», «Може, і правильно!!! Їм скільки не дай пенсію, вони все одно за пакет гречки та літр олії наср*т», «Дуже правильно. Кому жити і працювати, тому і вибирати майбутнє. А старі вже як діти, хто поманить цукеркою, за тим і йдуть», «Повністю згоден, я хоч і старий, але дивуюся совковим мізках багатьох «колег». Нижня межа встановлено (18 років), потрібно встановити і верхній», — відзначають українці.

Багато також пропонують доповнити така зміна іншими умовами, наприклад, обмежити термін балотування в парламент.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA

Ми в Facebook