Пік пандемії. Єрмак розказав, чого очікують на Банковій - Київ.Info

Пік пандемії. Єрмак розказав, чого очікують на Банковій

Єрмак похвалився, що Україна наразі знаходиться у кінці списку серед країн, де розповсюджується коронавірус стрімкими темпами.

Голова Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що в Україні очікують пік пандемії коронавірусу у середині травня.

Про це Єрмак сказав під час онлайн-брифінгу за участю колишнього посла США в Києві, директора Євразійського центру «Атлантичної ради» Джона Гербста.

«У квітні ми повністю подолали кризу засобів захисту від коронавірсу: маски, медичне обладнання, антисептичні засоби. Нам вдалося розгорнути вітчизняне виробництво», – сказав голова Офісу президента.

Єрмак похвалився, що Україна наразі знаходиться у кінці списку серед країн, де розповсюджується коронавірус стрімкими темпами.

Він таж повідомив, що в Україні почали тестувати власний препарат від коронавірусу.

«За прогнозами НБУ у другому кварталі падіння ВВП сягне 11% через карантинні заходи», – сказав Єрмак.

Голова Офісу президента зазначив, що співпраця з МВФ важлива для країни.

«Ми наполегливо виконуємо вимоги МВФ. Спочатку ухвалили закон про землю, тепер закінчуємо роботу над «банківським законом». Деякі політичні сили намагалися заблокувати прийняття закону, але наразі парламент прийняв закон, що дозволяє спростити прийняття цього документу», – резюмував Єрмак.

Нагадаємо, Кабінет міністрів продовжив карантин в Україні до 22 травня. Усі послаблення (зокрема, і відкриття салонів краси) передбачають обов’язкове дотримання протиепідеміологічних заходів.

 

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com