Після весілля: канцлер Австрії зробив гучну заяву про Росію та Україну – Київ Інфо

Після весілля: канцлер Австрії зробив гучну заяву про Росію та Україну

Себастіан Курц вважає, що заради миру необхідно “тримати відкритими канали діалогу з Росією”.

За словами канцлера Австрії Себастіана Курца, після весілля голови МЗС Карін Кнайссль, на якому був присутній президент Росії Володимир Путін, він мав із ним робочу розмову. Курц вважає, що заради миру необхідно “тримати відкритими канали діалогу з Росією”.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Der Spiegel.

Курц наголосив, що позиція Австрії щодо Росії не змінилася, як свідчення цього він навів факт підтримки країною червневих санкцій проти РФ.

Разом із тим, канцлер Австрії зазначив, що для нього є важливими два аспекти – необхідна реакція на порушення міжнародного права з одного боку, а з іншого – необхідність тримати відкритими канали діалогу.

Курц аргументував це тим, що забезпечення миру на європейському континенті можливе лише “разом з Росією, а не проти неї”. Разом із тим, він заявив, що про Україну також не можна забувати.

“Позитивні відносини з Україною так само важливі для нас. Я щойно підтвердив це президенту Петру Порошенку в Києві”, – сказав Курц.

Нагадаємо, після запрошення Путіна на весілля голови МЗС Австрії Карін Кнайссль, ставлення до Австрії в Україні погіршилося. Себастіан Курц відвідав Україну із офіційним візитом, щоб прояснити непорозуміння.

Разом із тим, віце-канцлер Австрії та лідер правої Партії свободи Хайнц-Крістіан Штрахе закликав припинити санкції Євросоюзу проти Росії.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA

Ми в Facebook