Плату за паркування біля власних будинків у Києві просять скасувати – Київ.Info

Плату за паркування біля власних будинків у Києві просять скасувати

Скасувати плату за паркування біля власного будинку та скасувати підвищення паркувальних тарифів необхідно, доки у столиці не буде ухвалено оновленої концепції паркувального простору.

Підписати відповідну петицію пропонує депутат Київради VIII скликання Костянтин Яловий на своїй сторінці в Facebook.

«Сьогодні кияни стали заручниками хаотичної ситуації з паркуванням автомобілів у столиці. Водіям стає все складніше знайти вільне місце для паркування, пішоходи вимушені маневрувати між авто, залишеними на тротуарах, велосипедисти не можуть безпечно пересуватися через забиті автомобілями узбіччя доріг. Водночас тарифи на паркування зростають, з мешканців будинків хочуть стягувати плату за паркування біля їхнього дому, а контроль за сплаченими коштами відсутній», – окреслив проблему Яловий.

За його словами, ще у 2015 році Київська міська рада схвалила Концепцію розвитку паркувального простору. Киянам обіцяли вирішити описані проблеми: побудувати підземні та наземні паркінги, збільшити кількість паркомісць, вдосконалити сервіс та взагалі навести лад у цій сфері. Проте протягом 6 років влада не виконала свої зобов’язання.

Як зазначив Костянтин Яловий, доки нова концепція не буде ухвалена, рішення Київради від 31 серпня 2021 року №2185/2226 про встановлення нових тарифів на паркування у Києві треба скасувати.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com