Податкова буде списувати борги до 3060 гривень | Київ.Info

Податкова буде списувати борги до 3060 гривень

У Державній податковій службі повідомили про те, що мають намір здійснювати списання сум без подання заяв платниками податків. Йдеться про суми не вище 3,06 тис. грн. Таку інформацію оприлюднили в ГУ ДПС Київської області.

При цьому також відомо, що якщо платник податків відшукає обставини, які свідчили б про відсутність підстав у податківців до списання, то гроші можна буде відновити. Такі дії не будуть спрямовані на окремі податкові виплати та осіб — підприємців України.

Раніше повідомлялося, що українцям ввели нові податки на автомобілі. Як повідомляють податківці, продаж і обмін першого автомобіля на рік здійснюються без податків і зборів. А ось за продаж або обмін машини повторно вже доведеться заплатити державі з отриманого доходу.

Також ми писали й про те, що Верховній Раді пропонують знизити податки на закордонні посилки. У Верховній Раді зареєстрований законопроект під номером 4345, який, у разі його прийняття, внесе зміни до Податкового кодексу. Йдеться про підвищення того мінімуму, який встановлений на товар з-за кордону, не оподатковуваний митними платежами. На цей момент мінімум становить 100 євро.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com