Подорожчання проїзду на Київщині: Коли можуть ще раз підвищити ціни - Київ.Info

Подорожчання проїзду на Київщині: Коли можуть ще раз підвищити ціни

Подорожчання проїзду на Київщині: Коли м…

Про це повідомляє Depo.Київ, посилаючись на “Сегодня”.

Як розповіли в Асоціації перевізників Київської області, проїзд подорожчав в Макарівському районі, Броварах,  а також частково в Києво-Святошинському та Васильківському районах.

“Подорожчання відбувається віяловим способом. Затримка з внутрішніми районами, там є кілька варіантів піднімати вартість проїзду чи ні. Ці маршрути зараз об’єднують. Наприклад, виїжджає автобус на маршрут Київ – Бровари. Перед тим, як їхати на Бровари він проїхався по району, обслужив людей, а потім вже їде на основний маршрут”, – пояснює глава Асоціації Олексій Павленко.

У деяких населених пунктах вартість проїзду залишилася незмінною, в основному там, де у маршруток сильна конкуренція з автобусами або на тих напрямках, де потік пасажирів невеликий.

“У Таращі, наприклад, взагалі не буде дорожчати проїзд у маршрутках. Там його вирішили не піднімати. Напрямок дуже спірний. Тут працює багато нелегальних маршруток і великий транзит автобусів із Черкаської області”, – додає Павленко.

Захмарно піднімати вартість проїзду не планують і в Обухівському напрямку.

Нагадаємо, що у столичних маршрутках вже в квітні на 10-20% може подорожчати проїзд.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com