Політолог: Україна не може самоусуватися від вирішення проблеми конфлікту на Донбасі | Київ.Info

Політолог: Україна не може самоусуватися від вирішення проблеми конфлікту на Донбасі

Під час переговорів «нормандської четвірки» у Мюнхені головний діалог вестиметься саме між очільниками МЗС України та РФ.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив політолог Костянтин Бондаренко.

Нагадаємо, сьогодні розпочалася Мюнхенська конференція з безпеки, яка триватиме упродовж 16-18 лютого. Такий захід відбувається кожного року, у ньому беруть участь представники держав-учасниць НАТО та інших країн світу. Сьогодні запланований окремий захід за участю Президента України Петра Порошенка. Ввечері також має відбутися зустріч «Нормандської четвірки» на рівні міністрів закордонних справ.

Костянтин Бондаренко зауважив, що Україна вже є елементом міжнародного протистояння, а війну, з його слів, можуть вести і не «гарячими» методами, які, попри те, є не менш руйнівними, та, як приклад, нагадав про «холодну війну».

Гість програми, коментуючи заяви, які лунають під час Мюнхенської конференції з безпеки, зауважив, що ситуацію на сході України визнають проблемою, але водночас на Заході говорять про те, що немає видимого варіанту розв’язання цієї проблеми.

«Усі погодилися, що немає альтернативи Мінським домовленостям, але в той же час всі погоджуються, що жодна сторона не хоче їх виконувати», – зазначив політолог.

Костянтин Бондаренко зауважив, що якщо сторони не готові до врегулювання конфлікту, то виникає питання – на що вони сподіваються.

«Ми якось так віддали вирішення нашої ситуації, щоб вирішували Волкер і Сурков, що робити із українською проблематикою. Це перший момент, а другий момент, на який слід звернути увагу, можливо, що все-таки зараз «нормандська четвірка» усе-таки збирається у неповному складі. Але насправді це будуть переговори не «норманської четвірки», це будуть нарешті переговори Клімкіна із Лавровим реально», – заявив гість програми та наголосив, що головний діалог вестиметься саме між очільниками МЗС України та РФ.

Політолог зауважив, що, на його думку, подібні конфлікти повинні вирішуватися безпосередніми учасниками цих конфліктів.

«Україна не може самоусуватися від цього конфлікту і сподіватися, що хтось за неї вирішить проблему», – наголосив політолог.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com