Поліція: на Банковій затримали учасника акції, склали адмінпротокол | Київ.Info

Поліція: на Банковій затримали учасника акції, склали адмінпротокол

Поліція підтверджує затримання учасника акції у центрі Києва на вулиці Банковій.

Як повідомляє прес-служба поліції Києва, його за порушення громадського порядку до поліцейського управління доставили «одного активного учасника заходу», склали адміністративний протокол.

У поліції зазначають, що близько 200 правоохоронців і військовослужбовців Нацгвардії забезпечують громадський порядок на Банковій.

12 лютого соратники Саакашвілі заявили про його затримання невідомими в центрі Києва. У СБУ, Генпрокуратурі і поліції Радіо Свобода повідомили, що Саакашвілі не затримували.

Згодом Державна прикордонна служба заявила, що Міхеїла Саакашвілі повернули до країни, звідки він «прибув, порушуючи українське законодавство». З повідомлення ДПСУ випливає, що Саакашвілі вислали до Польщі, звідки він, не проходячи контролю, прибув до України у вересні 2017 року.

Після цього кілька десятків прихильників Саакашвілі, невдоволені його видворенням до Польщі, зібралися біля будівлі Адміністрації президента. Повідомлялося про сутичку і затримання однієї людини.

Інформація про затримання Саакашвілі вже з’являлася минулого тижня, але не підтвердилася.

У липні 2017 року Міхеїл Саакашвілі указом президента України втратив українське громадянство. Чинність його закордонного паспорта громадянина України після втрати громадянства скасована.

Саакашвілі 10 вересня 2017 року потрапив на територію України, не пройшовши прикордонного контролю. У вересні суд визнав Саакашвілі винним у незаконному перетині кордону України. Крім того, суд відмовив Саакашвілі у позовних вимогах до державної міграційної служби у визнанні його біженцем.

Проти Саакашвілі порушена низка кримінальних справ у його рідній Грузії, яка вже тривалий час домагається від України його видачі.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com