Поліція пояснила, чому заблокувала вантажівку «Руху нових сил» | Київ.Info

Поліція пояснила, чому заблокувала вантажівку «Руху нових сил»

Перевіряється повідомлення, що у машині активістів знаходиться вибуховий пристрій.

Біля Європейської площі у Києві поліція заблокували грузовик зі сценою, яку планували встановити до проведення маршу за відставку Петра Порошенка активісти «Руху нових сил».

«Поліція веде діалог з громадянами, щоб не було ніяких масових порушень. Хтось повідомив, що там може знаходитись який вибуховий пристрій. Інформація перевіряється», — прокоментував журналісту Громадського радіо майор поліції Дмитро Болістовський.

За його словами, поліція чекає слідчих оперативного відділу, щоб перевірити інформацію. Активісти на своїй сторінці у Facebook повідомили, що за попередньою інформацію, забрали водія грузовика та активіста Ігоря Терещенко.

«Ймовірно їх відвезли до Шевченківського відділення поліції», — написано у повідомлені.

У коментарі журналісту Громадському радіо член політради партії «Рух нових сил Іван Слободяник розповів, як відбувалось блокування машини активістів.

«Блокування відбувалось у два етапи. Перше блокування відбулося в районі Поштової площі біля Фунікулера. Поліція не пропускала машину із звуковим обладнанням і сценою. Зараз так само окружили і не пропускають сценічне і звукове обладнання. Все це триває близько годи», — сказав Іван Слободяник.

За його словами, навіть, якщо сцену не буде встановлено, марш все одно відбудеться.

«Ці дії пов’язані з тим, щоб зірвати мирне зібрання протесту за імпічмент і відставку президента, за створення антикорупційного суду й багато інших наших вимог», — сказав Слободяник. Раніше повідомлялось, що у неділю «Рух нових сил» збирається з активістами на Майдані Незалежності в Києві. Активісти планували встановити сцену на Майдані для маршу за відставку Петра Порошенка.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com