Поліція вмовляє мітингувальників перенести намети в Маріїнський парк | Київ.Info

Поліція вмовляє мітингувальників перенести намети в Маріїнський парк

Правоохоронці продовжують перемовини з активістами щодо перенесення палаток із проїзної частини вулиці Грушевського у Маріїнський парк.

Про це повідомляє у п’ятницю відділ комунікації поліції Києва, передає Київ.Info.

Зранку 20 жовтня поліцейські кордони перенесли з перетину вулиць Садова – Грушевського до перехрестя з вулицею Шовковичною. Таким чином знято перекриття руху для автомобілів частково вулицею Грушевського, повністю Шовковичною та Садовою.

“Ми постійно проводимо перемовини з учасниками акції протесту, з організаторами і, зокрема, народними депутатами щодо звільнення проїзної частини і перенесення палаток із вулиці Грушевського у Маріїнський парк. Втім вони відповідають відмовою. Тому сьогодні, зважаючи на скарги киян, ми частково відновили рух кількома вулицями”, – зазначив начальник Головного управління Національної поліції у місті Києві Андрій Крищенко.

Як відомо, в зв’язку із проведенням в урядовому кварталі Києва масових заходів, активісти розбили наметове містечко на проїзній частині по вулиці Грушевського, а відтак перекрили рух.

Як відомо, акція під Верховною Радою почалася 17 жовтня. Її учасники вимагають ухвалити закони про скасування депутатської недоторканності, створення Антикорупційного суду і зміни виборчого законодавства.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від Giraff


Ми в Facebook