Політтехнолог визначив електоральну «стелю» Тимошенко | Київ.Info

Політтехнолог визначив електоральну «стелю» Тимошенко

«Враховуючи нинішній антирейтинг, Тимошенко може розраховувати на 35-40% у другому турі».

Політтехнолог Андрій Золотарьов, який співпрацював з Тимошенко на зорі її політичної кар’єри, поки не бачить великих загроз для неї з тих інформатак, що відбуваються. Про це він заявив у коментарі «Главкому».

«Всі ці газові контракти – це справи минулих часів, а ненависть до Порошенка може виявитись сильніше будь-якого компромату на Тимошенко. До того ж, відбувається міфологізація образу, коли його починають наділяти якостями месника, вкладати наміри, яких вона як політик навіть не заявляла (домовиться з Путіним і установить мир). А з міфом боротися важко, і хвилі інформатак на Тимошенко будуть розбиватись», – пояснює експерт.

«ЇЇ електоральна стеля, враховуючи нинішній антирейтинг, – 35-40% у другому турі, – прогнозує Золотарьов. – Це тверді прихильники і ті, хто готовий ситуативно її підтримати».

Нагадаємо, останнє соцопитування КМІСу продемонструвало, що серед тих, хто буде голосувати та вже визначився з вибором, партію «Батьківщина» готові підтримати 22,5%, а бачити Тимошенко президентом бажають ще більше – 24,6%. Показники ж діючого президента та його політичної сили вимірюються вже однозначними цифрами. Звісно, це все поки віртуальні цифри, бо виборча кампанія ще не стартувала. Але попри це такі рейтинги демонструють, що вичікувальна тактика Тимошенко дає результати, в той час Порошенко, а частіше його команда, роблять помилку за помилкою. Поки ж лідерка «Батьківщини» утримує статус кандидата, що виходить до другого туру.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com