“ПОЛІТИЧНЕ ЗМАГАННЯ”: КОРЧІЛАВА ПРОКОМЕНТУВАВ ДОПИТ ПОРОШЕНКА У СПРАВІ ЯНУКОВИЧА | Київ.Info

“ПОЛІТИЧНЕ ЗМАГАННЯ”: КОРЧІЛАВА ПРОКОМЕНТУВАВ ДОПИТ ПОРОШЕНКА У СПРАВІ ЯНУКОВИЧА

Зі слів експерта, судовий процес над екс-президентом України давно перетворився на шоу.

“Сам судовий процес над паном Януковичем давно в шоу перетворився. Насправді, захист намагається розмовляти про все і ні про що – про період після, який не має прямого стосунку до того часу, коли пан Янукович писав свій “знаменитий” лист тощо. Це більш схоже на політичне змагання”, – так в ефірі “5 каналу” політичний експерт Бачо Корчілава прокоментував допит Петра Порошенка у справі про держзраду Віктора Януковича.

Детальніше дивіться у відео:

Нагадаємо, після судового засідання у справі про держзраду Януковича прокурори заявили, що сторона захисту побоялася ставити запитання по суті свідку справи, чинному Президентові України Петру Порошенку.

Як повідомляв 5.UA, під час допиту в режимі відеоконференції в Оболонському районному суді Києва Президент України Петро Порошенко заявив, що під час своєї поїздки до Криму наприкінці лютого 2014 року особисто бачив військовослужбовців Російської Федерації.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com