ПОЛІТИЧНИЙ І САНКЦІЙНИЙ ТИСК НА РОСІЮ ТРЕБА ПОСИЛИТИ – ПОРОШЕНКО У СТРАСБУРЗІ – Київ Інфо

ПОЛІТИЧНИЙ І САНКЦІЙНИЙ ТИСК НА РОСІЮ ТРЕБА ПОСИЛИТИ – ПОРОШЕНКО У СТРАСБУРЗІ

Санкції проти Росії за агресію на Сході України і окупацію Криму мають бути посилені і тривати до повного виконання Кремлем міжнародних зобов‘язань.

Про це під час сесії з питань безпеки Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС заявив п’ятий Президент України, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко.

“Важливо посилити політичний тиск на російську владу для безумовного та негайного звільнення всіх незаконно утримуваних українських громадян як у Росії, так і на тимчасово окупованих територіях України”, – наголосив Порошенко.

Він привітав ініціативу депутатів Європарламенту щодо направлення листа напередодні нормандського саміту із закликом сприяти звільненню всіх українських громадян з російських в’язниць.

“Ми маємо подвоїти зусилля для примушення Росії відновити та забезпечити свободу судноплавствавідповідно до Конвенції ООН з морського права у Керченській протоці та Азовському морі”, – переконаний Порошенко.

За його словами, санкціі проти Росії є гарантією для прогресу України, в тому числі для зміцнення оборонних спроможностей та внутрішніх реформ.

“Я вітаю продовження санкційЄС проти Росії, включаючи санкції за застосування сили у Керченській протоці у листопаді 2018 року. Санкції не можна призупинити чи скасувати до повного виконання Мінських домовленостей та повернення Криму Україні”, – наголосив п’ятий президент.

Він також закликав європейських партнерів не повертатися до статус-квоу відносинах з РФ до відновлення територіальної цілісності України. Петро Порошенко ініціював візит нового Високого представника ЄС из закордонних справ та безпекової політики Жозепа Борреля на Донбас.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com