Половина прокурорів не змогла пройти атестацію до ГПУ – Чумак | Київ.Info

Половина прокурорів не змогла пройти атестацію до ГПУ – Чумак

Із колишньої Генпрокуратури 1339 прокурорів проходили атестацію у новостворений Офіс генерального прокурора. Більша частина з них – не змогли пройти тести. Залишилося працювати лише 629 осіб. Про це заявив заступник генпрокурора, керівник САП у військовій сфері і оборонно-промисловому комплексі Віктор Чумак.

За словами Чумака, одним із елементів атестації були анонімні комп’ютерні тести.

Ніхто не сказав, що вони були незаконні. Ніхто не сказав, що вони були несправедливі. Ніхто не сказав, що хтось міг якось підглянути або щось там зробити так, що хтось когось підтягнув. Ніхто ніколи за 28 років у країні такого (атестації – ред.) не робив. Причому ніхто ж не каже, що ця атестація була необ’єктивною. Так, будуть позови до суду, будуть, напевне, різні судові рішення” – розповів Віктор Чумак.

Він додав, що іще одним елементом атестації були співбесіди, які проводили 6 кадрових комісій.

До складу комісій, за словами Чумака, входили заступники генпрокурора, представники громадськості, та представники, “делеговані міжнародними організаціями”.

Це (делеговані міжнародними організаціями представники) були особи, делеговані країнами-донорами, які допомагають у реформі прокуратури, а саме  – країнами Європи, а також США”, уточнив заступник генпрокурора, передає “УП”

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Oblivki

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook