Польща працює над посиленням антиросійських санкцій через агресію проти України - Київ.Info

Польща працює над посиленням антиросійських санкцій через агресію проти України

Варшава здійснює активні заходи щодо посилення режиму санкцій проти Російської Федерації за агресивні дії проти України.

Про це поінформувало МЗС Польщі.

“Польща постійно працює над посиленням санкційного режиму ЄС проти Росії через її агресивну політику в Україні”, – повідомили у польському зовнішньополітичному відомстві.

Як зазначається, конфронтаційна політика Росії, яка традиційно підтримується демонстративними рухами військ і провокативними військовими навчаннями, а також широкомасштабна й агресивна дезінформаційна політика “особливо яскраво проявляється у місцях зіткнення, де легко перекласти провину за ескалацію на іншу сторону конфлікту”.

Наголошується, що напруга у зоні конфлікту систематично зростає з початку року. “З середини березня випадків порушення умов перемир’я є утричі більше, ніж у січні та лютому, що підтверджують звіти СММ ОБСЄ. Усе частіше трапляються випадки дуже інтенсивних, провокативних обстрілів з боку нелегальних збройних формувань, які підтримує Росія. Це призводить до серйозних інцидентів, в результаті яких гинуть українські солдати”, – підкреслюється в польському зовнішньополітичному відомстві.

МЗС Польщі висловило занепокоєння значною концентрацією військ біля кордонів з Україною.

“Наше занепокоєння, як і союзників, викликає концентрація російських військ поблизу українських кордонів, зокрема в окупованому Криму і Чорному морі”, – наголошують у польському зовнішньополітичному відомстві.

Як додається, напругу збільшують також російські військові навчання, які у квітні мають відбутися у різних частинах Росії.

У МЗС Польщі зазначили, що підтримують тісні контакти з українськими колегами, а в цьому році мають відбутися ще щонайменше кілька зустрічей на рівні міністрів і заступників міністрів, а також і в багатосторонніх форматах, наприклад в рамках Люблінського трикутника.

Польське зовнішньополітичне відомство також повідомило, що Польща є у колі найактивніших країн, які порушують питання російської агресії на міжнародній арені.

“Польща активно підтримує й ініціює заходи, які зміцнюють міжнародний тиск на Росію в рамках ЄС, ООН чи ОБСЄ. Ми також активно підтримуємо військову адаптацію НАТО й України”, – йдеться у повідомленні МЗС РП.

У міністерстві зазначили, що Польща готується очолити головування в ОБСЄ, яка активно залучена у процес врегулювання російсько-українського конфлікту. Як наголошується, Польща має намір “ефективно використати час головування для здійснення спроби деескалації ситуації на сході України і підтримки суспільства на Донбасі, яке потерпає від конфлікту”.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com