Польські й українські скаути віддали шану воїнам УНР - Київ.Info

Польські й українські скаути віддали шану воїнам УНР

14 серпня гарцери з міста Білґорай у південно-східній Польщі, разом з українськими пластунами, віддали шану воїнам Української Народної Республіки, які 1920 року разом із Військом польським боролися проти більшовиків та Червоної армії, повідомляє Польське радіо.

Напередодні 99-х роковин Варшавської битви, одночасно в кількадесяти місцях у Польщі, о 18.00 годині польські та українські скаути засвітили лампадки на могилах воїнів УНР у міжнародній акції «Полум’я братерства». За словами Дороти Возняк з 13-ї Старшогарцерської команди «Смолоскип» з Білґорая, метою є висловити пам’ять про союзників і нагадати забуту історію: «Українці – це були єдині солдати, які разом з поляками стали до війни проти більшовицької навали. Замостя 1920 року змогло протистояти більшовикам завдяки обороні цього міста, якою керував генерал Української Народної Республіки Марко Безручко. Мало хто знає про битву під Комаровом, де армію Будьонного поборено саме завдяки співпраці польських та українських солдатів».

Організаторами акції «Полум’я братерства» є представники Союзу польського гарцерства та «Пласту Польща». Уже кілька днів польські скаути прибирають могили воїнів УНР на території Польщі.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com