Помпео у Києві: всі подробиці, фото та відео - Київ.Info

Помпео у Києві: всі подробиці, фото та відео

Держсекретар запевнив, що США продовжує підтримувати Україну.

В Україну прибув Державний секретар США Майк Помпео, його візит триватиме до 1 лютого, він зустрівся із президентом Володимиром Зеленським та главою МЗС Вадимом Пристайком.

Про це розповідає НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на сайт глави держави.

«Хочу подякувати Сполученим Штатам Америки, адміністрації Президента Трампа, вам особисто і в цілому народу США за постійну підтримку України – нашого суверенітету та територіальної цілісності. Для нас це дуже важливо», – сказав Зеленський, додавши, що Україна зацікавлена в активній співпраці зі США у різних напрямах.

Володимир Зеленський і Майк Помпео обговорили розбудову Донбасу та розвиток інфраструктури в Україні.

Своєю чергою Помпео висловив підтримку співпраці України з Міжнародним валютним фондом. Та наголосив, що США продовжує підтримувати Україну в цілому та зі вступом в НАТО і Європейський союз.

Помпео у Києві: всі подробиці, фото та відео

Помпео у Києві: всі подробиці, фото та відео

“Безумовно, зараз США працює над тим, щоб в Україні було верховенство права. Ми продовжуємо підтримувати сильні антикорупційні зусилля України”, – зокрема сказав держсекретар.

Він нагадав, що Штати випустили кримську декларацію та запевнив, що США ніколи не визнає Крим російським та продовжуватимуть надавати Україні військову допомогу.

Крім того Помпео зустрівся із міністром закордонних справ України Вадимом Пристайком.

“Майкл Помпео у ході переговорів запевнив у повній підтримці України Сполученими Штатами у справі припинення агресії Росії та відновлення суверенітету та територіальної цілісності України у повному обсязі, практичним підтвердженням чому стало запровадження Сполученими Штатами 29 січня пакету додаткових санкцій, які стосуються дій окремих фізичних осіб та компаній в Криму. Поряд із цим американська сторона особливий наголос зробила на важливості збереження високої динаміки та результативності реформ в Україні”, – йдеться на сайті МЗС.

Пізніше держсекретар, Вадим Пристайко та предстоятель ПЦУ Єпіфаній поклали квіти до меморіалу загиблих за Україну. Потім Помпео попрямував до резиденції Єпіфанія – Михайлівський собор.

Раніше стало відомо, що у США через Україну стався скандал між держсекретарем Майком Помпео та журналісткою Національного громадського радіо (NPR), який призвів до виключення її колеги Мішель Клемен з пулу репортерів, які поїдуть з Помпео в поїздку по Європі і Азії, і в тому числі відвідають Україну.

Нагадаємо також, Майк Помпео заявив, що Америка проводить єдину політику щодо України та підтримує її. Крім того він висловив підтримку зусиль президента України Володимира Зеленського з подолання корупції.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.



Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com