Попит на квартири у Києві впав удвічі: за скільки можна винайняти житло влітку – Київ Інфо

Попит на квартири у Києві впав удвічі: за скільки можна винайняти житло влітку

Щорічно в літні місяці попит на житло в оренду знижується у всіх містах. Київ – не виняток.

Завдяки спаду активності знижуються й ціни на оренду квартир. За скільки можна влітку винайняти житло в українській столиці?

Що змінилося влітку?

Кількість угод в червні – серпні може знизитися до 1500. Для порівняння у весняний період попит досягав 3000 операцій на місяць, – пояснив директор консалтингової компанії City Development Solutions Роман Герасимчук.

У літні місяці студенти й трудові мігранти звільняють знімне житло і число порожніх квартир зростає. Тому знайти ідеальну нерухомість стає простіше.

За словами глави відділу аналітики Асоціації фахівців з нерухомості України Едуарда Бразаса, квартиру слід підшукувати вже з липня. З другої половини серпня у Києві знову почнеться ажіотаж, який вплине на ціни.

За скільки можна винайняти житло влітку у Києві?

За словами директорки рієлторського об’єднання “Простір” Юлії Курганової, на сьогодні однокімнатну квартиру у Києві можна винайняти за ціною від 5 тисяч гривень. Це буде житло без ремонту у старому житловому фонді в спальному районі міста. До метро доведеться під’їжджати транспортом.

У середньому наприкінці літа та на початку осені оренда квартир у Києві здорожчає на 10 – 15%.

Найбільш популярні квартири у Києві здають по 8 – 12 тисяч гривень на місяць.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com