Порошенко вибачився за головну невиконану обіцянку – Київ Інфо

Порошенко вибачився за головну невиконану обіцянку

Президент нагадав про стан української армії в 2014 році.

Родини загиблих і поранених військових отримали вибачення від президента України Петра Порошенко, за заяву про можливість встановити мир за лічені години чи дні, яку він дав 4,5 роки тому

Повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “прес-службу” президента.

Порошенко акцентував увагу на стані української армії напередодні війни. “армії просто не існувало: вона була розграбована, розпродана, роздягнена, роззута, роззброєна, без фінансування. І ми фактично зустріли ворога без армії.” – заявив президент.

Зі слів голови уряду, зупинити ворога на перших єтапах, змогли завдяки волонтерам та добровольцям. “Ми не могли очікувати агресію регулярниї військ РФ, бо починали боротися з терористами, які в результаті отримали допомогуз російського воєнторгу.” – нагадав Порошенко.

В кінці, президент згадав обіцянку чотирьох річної давнини, де заявлял про швидке закінчення війни. “Я Щиро перепрошую, що подав надію, яка не збулася, і породив завищені очікування. Не важливо, в якому контексті були сказані ті слова, я прошу за це вибачення.” – закінчив повідомлення голова уряду.

Нагадуємо, на наступному пленарному тижні очікується виступ Порошенко перед депутатами, за словами Арешонкова, президент озвучить нові або несподівані речі.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA

Ми в Facebook