Порошенко залишиться в українській політиці після виборів, – Березенко | Київ.Info

Порошенко залишиться в українській політиці після виборів, – Березенко

Нардеп від БПП, один із найближчих соратників Петра Порошенка Сергій Березенко розповів, що чинний президент не піде з політики навіть у випадку поразки на виборах.

Як повідомляє Depo.ua з посиланням на “Українську правду”, Петро Порошенко не піде з політики і точно залишиться в історії після виборів, вважає Березенко. Навіть якщо програє Зеленському.

“Ми не програємо. Порошенко однозначно залишається і в українській політиці, і в історії – незалежно від результатів виборів. Я переконаний, що президент Порошенко (він завжди залишиться президентом – приставка “президент” не забирається, виключення – тільки Янукович) зробить все від нього залежне, щоб зберегти міжнародну коаліцію проти Росії в підтримку України. Він зробить все, щоб свій власний дипломатичний досвід використати для того, щоб санкції з Росії не були зняті. Він точно не залишить Україну і він буде допомагати всіма можливими йому засобами”, – зазначив Березенко.

Також нардеп на питання чи може Порошенко стати прем’єр-міністром підкреслив, що не може говорити за президента, але “він точно залишиться в українській політиці”

 

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.
Загрузка...


Ми в Facebook