Порошенко змінив податкову декларацію після проведеної відпустки в Туреччині | Київ.Info

Порошенко змінив податкову декларацію після проведеної відпустки в Туреччині

П’ятий президент Петро Порошенко дев’ять днів провів з сім’єю на відпочинку в Туреччині. Після повернення на Батьківщину він вніс нові дані в податкову декларацію, в якій “засвітилася” оренда дорогого житла.

Зазначивши, що в Туреччині Порошенко заплатив 2 055 506 мільйонів гривень за проживання. Крім того, видання зазначає, що лідер політсили “Євросолідарність” полетів у Бодрум приватним літаком Learjet 6 з бортовим номером T7-ISH. Повідомляється, що такий чартер коштує 15 тисяч євро без харчування в один кінець.

Нагадаємо, що після статті, яка вийшла про від’їзд Петра Порошенка разом з сім’єю на відпочинок до Туреччини, п’ятий президент задекларував майже 1,2 мільйона гривень витрат. Декларація про суттєві зміни у фінансовому становищі оприлюднена в Єдиному реєстрі. У декларації зазначено, що Петро Порошенко 530 095 гривень витратив на оплату транспортних послуг, ще 650 043 гривень обміняв на валюту.

 

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com