Послуги з перевезення сільськогосподарської техніки | Київ.Info

Послуги з перевезення сільськогосподарської техніки

Компанія NTY (Next To You) пропонує перевезення сільськогосподарської техніки за найнижчими цінами та в найкоротші терміни. Ми розуміємо всю цінність вашого вантажу, і готові з максимальною швидкістю й обережністю зробити все від нас залежне. Більш детально можна ознайомитися на сайті https://nty.ua/poslugi/tehnika-pid-klyuch.

Перевезення сільськогосподарської техніки носить, як правило, сезонний характер. Її інтенсивне переміщення починається ранньою весною, коли сходить сніг і стартує посівна. Другий пік перевезень с/г техніки випадає на жнива.

Своїми особливостями виділяється переміщення специфічного виду с/г техніки – дощувальних установок. Це дуже довгі ферми (установка фронтального типу), або кругові дощувальні машини з обертовим соплом. Транспортування перших вимагає часткового розбирання ферми, другі більш компактні та часто поєднані з насосною станцією, а також змонтовані на тракторі. Є ще змонтовані на колісних несамохідних платформах поливні машини барабанного типу, їх можна буксирувати як причіп.

Перевезення комбайнів

Найчастіше доводиться перевозити зернозбиральні комбайни:

  • з одного поля на інше;
  • з району в район;
  • між власниками або орендаторами ділянки.

Їх переміщення своїм ходом по дорогах загального користування обмежено значними габаритами по ширині та малою швидкістю. Для перевезення комбайнів часто використовуються комбайновози шириною до 3 метрів, що забезпечують малі кути в’їзду і допускають тим самим навантаження техніки своїм ходом. При цьому жатка демонтується і вантажиться окремо, що різко скорочує ширину автопоїзда.

Часткове розбирання картоплезбиральних і бурякозбиральних комбайнів перед перевезенням потрібно не так часто, оскільки їх габаритна ширина істотно менша. А ось загальним обмеженням при транспортуванні практично всіх видів комбайнів є їх значна висота, що перевищує у деяких моделей 4 м. Тому при перевезенні по дорогах загального користування може знадобитися дозвіл і навіть супровід автомобілем поліції. Для перевезення такої високої с/г техніки краще вибирати трали з мінімально доступною висотою вантажної платформи.

Перевезення сільськогосподарських тракторів

Транспортування гусеничних і колісних тракторів по дорозі з твердим покриттям має свої особливості. Якщо колісні трактори можна перегнати по шосе і своїм ходом, то для перевезення тракторів з гусеницею неодмінно буде потрібен тягач з тралами.

Для завантаження гусеничної техніки на транспортну платформу кут заїзду не повинен перевищувати 15 градусів. Колісні трактори менш критичні до цього параметру. При перевезенні важких тракторів маршрут руху слід обирати без серйозних підйомів і спусків – зазвичай не більше 8 градусів.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.





Від Oblivki

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook