Посол Німеччини: судова реформа буде найбільшим викликом для України | Київ.Info

Посол Німеччини: судова реформа буде найбільшим викликом для України

Посол Німеччини Анка Фельдгузен розповіла, що чула багато абсурдних історій від німецьких компаній про українські суди. Посол назвала судову реформу перешкодою для інвестицій.

Німецькі компанії часто звертаються до посольства ФРН в Україні зі скаргами на неможливість захистити свої права в українському суді. Про це заявила посол Німеччини в Україні Анка Фельдгузен. За її словами, важливо провести  судову реформу для поліпшення інвестиційного клімату в Україні.

Під час онлайн-дискусії “Головування Німеччини в Раді ЄС: чого чекати Україні?” посол заявила, що працює в Україні вже рік, і всі німецькі компанії, частіше, ніж раніше, звертаються, щоб ще поліпшити інвестиційний клімат. Але на заваді стає перешкода у вигляді судової реформи. Посол зізналася, що чула багато абсурдних історій, як німецькі фірми не можуть захистити свої права перед українським судом. “Іноді мені здається, що я десь в серіалі живу, але це дійсність”, – сказала Фельдгузен. Посол вважає, що судова реформа буде найбільшим викликом взагалі для України.

ASPI news писало, що  Конституційний Суд України 11 березня 2020 року визнав невідповідними Конституції низку положень закону президента Володимира Зеленського про судову реформу (№193-IX). Повідомлялося, що 16 січня 2020 року КСУ почав розглядати закриту частину судової реформи президента Володимира Зеленського.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Oblivki

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook